Poradniki

Firma leasingująca samochody dostawcze bez BIK i KRD

Firma leasingująca samochody dostawcze bez BIK i KRD to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, których historia kredytowa nie do końca jest pozytywna. Leasing bez BIK i KRD umożliwia elastyczne i bezpieczne finansowanie floty pojazdów bez konieczności ponoszenia strat w biznesie.

Leasing samochodów dostawczych bez BIK i KRD – co to jest?


Leasing samochodów dostawczych bez BIK i KRD to forma finansowania, która umożliwia przedsiębiorcom leasing pojazdów dostawczych bez konieczności sprawdzania ich historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz Krajowym Rejestrze Długów (KRD). Dzięki temu nawet firmy z negatywną historią kredytową mogą skorzystać z tego rozwiązania. Może to być również korzystne dla start-upów oraz początkujących małych i średnich przedsiębiorstw. Leasing samochodów dostawczych bez BIK i KRD pozwala na elastyczne zarządzanie flotą pojazdów oraz minimalizację ryzyka finansowego, dlatego jest to atrakcyjna opcja dla wielu firm.

Leasing samochodów dostawczych bez BIK i KRD – zalety

Leasing samochodów dostawczych bez BIK i KRD oferuje szereg korzyści dla przedsiębiorców. Po pierwsze, umożliwia on finansowanie pojazdów nawet dla tych przedsiębiorców, których historia kredytowa nie jest do końca pozytywna. Ponadto, brak konieczności sprawdzania historii kredytowej pozwala na szybszą procedurę uzyskania leasingu, co z kolei przyspiesza proces zdobycia niezbędnego sprzętu – auta dostawczego. Kolejną zaletą jest to, że firmy oferujące leasing samochodów dostawczych bez BIK i KRD są zwykle bardziej elastyczne w ustalaniu warunków umowy niż zwykli leasingodawcy. Takie elastyczne warunki leasingowe pozwalają na dostosowanie umowy do indywidualnych potrzeb biznesowych i oczekiwań danego przedsiębiorcy.

Zobacz również:  Telematyka transportu – Gbox jako rozwiązanie do zarządzania flotą

Leasing samochodów dostawczych bez BIK i KRD – jaka firma najlepsza?


Jedną z wiodących firm oferujących leasing samochodów dostawczych bez BIK i KRD jest IFL, czyli Internetowy Fundusz Leasingowy. To przedsiębiorstwo, które umożliwia uzyskanie finansowania nie tylko na samochody dostawcze, ale również na auta osobowe, ciężarowe, ciągniki siodłowe, motocykle, skutery, maszyny rolnicze, a nawet jachty. Dzięki IFL, już wiele działalności gospodarczych uzyskało pomoc w postaci finansowania pojazdu i nie musiało rezygnować ze swojego rozwoju mimo złej historii kredytowej lub niesprzyjających okoliczności rynkowych. 

Internetowy Fundusz Leasingowy, jako firma leasingowa specjalizująca się w usługach takich jak m.in. leasing samochodów dostawczych bez BIK i KRD umożliwia wzięcie w leasing aut używanych, jak i nowych oraz innych środków trwałych podlegających rejestracji. Nie sprawdza przy tym historii kredytowej, nie weryfikuje dochodów w KPIR lub ksiąg handlowych, i nie sprawdza jak wyglądał poprzedni rok obrachunkowy leasingobiorcy. 

Zobacz również:  Samochodowy wyjazd na urlop – jak się przygotować?

Leasing samochodów dostawczych bez BIK i KRD w IFL – warunki

Warunki usługi są elastyczne i zmieniają się w zależności od wielu czynników.  Niezmienne jednak jest to, że wśród klientów IFL biorących leasing na auto dostawcze używane i nowe są zarówno mali przedsiębiorcy z branży usługowej, jak i duże firmy posiadające szeroką gamę aut dostawczych. Zdarzają się również klienci indywidualni, którzy nabywają auta dostawcze z finansowaniem ratalnym w formie leasingu konsumenckiego do celów prywatnych. 

IFL oferuje finansowanie pojazdów dostawczych w leasingu operacyjnym, leasingu zwrotnym oraz leasingu konsumenckim. Minimalny okres leasingu wynosi 24 miesiące, a maksymalny 60 miesięcy. W warunkach szczególnych, okres umowy leasingu może zostać wydłużony do 84 miesięcy. IFL świadczy leasing samochodów dostawczych bez BIK i KRD bez względu na markę auta, model, moc silnika czy specyfikację techniczną. W zależności od potrzeb, klient może otrzymać np. mikrobus dostawczy, furgon, pojazd specjalistyczny, pick-upa czy samochód dostawczy z zabudową. Więcej informacji, a także kalkulator rat leasingowych można znaleźć na stronie www IFL: https://iflsa.pl/oferta-leasingu/leasing-auta-dostawcze/

Dodaj komentarz