Przeprowadzki w Polsce – spraw by były możliwie łatwe i przyjemne

Jeśli planujesz zmienić miejsce zamieszkania, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, albo szukasz firmy, która w pełni profesjonalnie zajmie się Twoją relokacją to artykuł ten jest skierowany właśnie do Ciebie!

Przeprowadzki nigdy nie należały do łatwych przedsięwzięć. Często wiążą się nie tylko z licznymi obowiązkami, nakładem czasu i energii, ale również ze stresem, niepokojem i lękiem przed zmianą. Bez względu na to, czy jest to przeprowadzka do innej dzielnicy w tym samym mieście, czy do miasta na drugim końcu Polski, to etap pakowania, planowania i organizowania relokacji Cię nie ominie. Ale możesz sobie go znacznie ułatwić poprzez skorzystanie z oferty Fortis Przeprowadzki!

Przeprowadzka międzymiastowa z Fortis

Fortis na co dzień zajmuje się przeprowadzkami, a głównym obszarem działalności firmy są właśnie przeprowadzki krajowe – mieszkań i domów na terenie Polski. Do zakresu podstawowych usług zalicza się zniesienie i zabezpieczenie mienia na samochodzie, transport, rozładunek oraz wniesienie przewożonych przedmiotów w wyznaczone miejsce. Usługi standardowe mogą jednak być rozszerzone o usługi dodatkowe takie jak montaż/demontaż mebli; dodatkowe zabezpieczenie mebli przy użyciu folii bąbelkowej, folii stretch, kartonu falistego; pakowanie oraz rozpakowywanie; załadunek i rozładunek w dodatkowym miejscu, innym niż miejsce docelowe; magazynowanie sprzętu, mebli i kartonów. Aby poznać szczegóły dotyczące przeprowadzki krajowej z Fortis zachęcam do odwiedzenia strony internetowej https://fortis-przeprowadzki.pl/przeprowadzki/krajowe.  

Zobacz również:  Porady dla osób wynajmujących samochód po raz pierwszy

Bezpieczne przeprowadzki między miastami

Bezproblemowa i szybka przeprowadzka pozwoli nie tylko na zaoszczędzenie czasu, ale również stresu i nerwów. Korzystając ze wsparcia profesjonalistów dodatkowo odbierasz sobie zmartwienie dotyczące lęku przed zniszczeniem wartościowych przedmiotów w trakcie przenoszenia czy transportu. Fachowcy z Fortis doskonale wiedzą jak zająć się Twoim telewizorem, meblami, a nawet fortepianem czy stołem bilardowym, tak, aby w nienaruszonym stanie towarzyszyły Ci w nowym lokum. 

Przeprowadzki krajowe cennik

Aby dowiedzieć się z jakim kosztem wiąże się Twoja przeprowadzka z Fortis skontaktuj się z przedstawicielem handlowym firmy lub wypełnij ankietę przeprowadzkową na stronie internetowej. Na podstawie podanych informacji otrzymasz indywidualną, wyliczoną dla Ciebie, darmową wycenę. 

Fortis jest firmą z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Okopowej 70/106, ale swoimi zasięgami wykracza znacznie poza granicę miasta. Obsługuje nie tylko Łódź, ale również Zgierz, Pabianice, Bełchatów, Łask, Skierniewice, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Warszawę i Wrocław. Fortis przewiezie również Twoje rzeczy z wymienionych miejscowości do każdego miasta w Polsce oraz z każdego miasta w Polsce do województwa łódzkiego.

Dodaj komentarz